2020
Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sakarya'da devam ediyor
30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Sakarya’da düzenlenen Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası’nda minik, yıldız, ümit ve gençler kategorilerinde dereceye girenler belli oldu.
FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN
Normalleşme döneminin ardından düzenlenen ikinci karate müsabakası olan Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası, Sakarya’nın ev sahipliğinde başladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen şampiyona, Pazar günü sona erecek.
Fiziksel temas gerektirmeyen Kata dalında düzenlenen şampiyonada minik, yıldız, ümit, genç, 21 yaş altı ve büyükler kategorilerinde madalya dağıtılıyor.
50 ilden 711 bayan, 1033 erkek sporcu şampiyonada ter döküyor.
Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonun ilk iki gününde minik, yıldız, ümit, genç kategorilerinde dereyece girenler belli oldu.
Tamamlanan Kategorilerde Dereceye Giren Kulüpler
Minik Bayanlar Takım Kata (Grup-1)
1- Adalin Spor Kulübü Derneği
2- 1308 Osmaneli Belediye Spor Kulübü
3- Silivri Karate Spor Kulübü Derneği
3- Hatay Altın Vuruş Karate Spor Kulübü
Minik Bayanlar Takım Kata (Grup-2)
1- Yeşilbaş Spor Kulübü
2- Ankara Ego Spor Kulübü
3- Gaziosmanpaşa Belediyespor
3- Kastamonu Şampiyonlar Spor Kulübü
Minik Erkekler Takım Kata (Grup-1)
1- Uşak Karate Özlem Spor Kulübü Derneği
2- Ankara Enerji Spor Kulübü
3- Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3- Ritmikada Dans, Müzik Gençlik Spor Kulübü
Minik Erkekler Takım Kata (Grup-2)
1- Uşak Karate Özlem Spor Kulübü Derneği
2- Kaynaşlı Spor Kulübü
3- Şahin Karate Do Spor Kulübü
3- Kayseri Yıldız Spor Kulübü
Yıldız Bayanlar Takım Kata
1- Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2- Gaziosmanpaşa Belediyespor
3- Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3- Kaptan Karate Spor Kulübü
Yıldız Erkekler Takım Kata
1- Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2- Pars Karate Spor Kulübü
3- Yeşilbaş Spor Kulübü
3- Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Spor Kulübü
Ümit-Genç Bayanlar Takım Kata
1- Denizli Karate İhtisas Spor
2- Ankara Ego Spor Kulübü
3- Gaziosmanpaşa Belediyespor
3- Atamert Gençlik Ve Spor Kulübü
Ümit-Genç Erkek Takım Kata
1- Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2- İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3- Etimesgut Belediyesi Gelişim Spor Kulübü
3- Gaziosmanpaşa Belediyespor