2023
OKUL MAÇLARI-ISPARTA
08-09 Nisan 2023 tarihlerinde Isparta ilinde Okul Maçları düzenlenecektir. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü talebine istinaden görevlendirilen hakemler....
Not: Müsabakada görevli hakemler katılım durumlarını belirtmek için aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir.
*Katılım sağlayan veya sağlayamayan herkesin formu ivedilikle doldurması rica olunur.
S | ADI SOYADI | BÖLGESİ | LİSANSI |
1 | AHMET ACAR | İSTANBUL | U.ARASI |
2 | İHSAN KAYA | DENİZLİ | U.ARASI |
3 | MEHMET SAMİ TOĞAY | ESKİŞEHİR | U.ARASI |
4 | ÇİĞDEM ÖZTÜRK | ANTALYA | U.ARASI |
5 | TURAN AKBAŞ | BURDUR | U.ARASI |
6 | ÜMİT KIVILCIM | BURSA | U.ARASI |
7 | MUSTAFA TAŞTEKİN | DENİZLİ | U.ARASI |
8 | MUSTAFA ARSLAN | İSTANBUL | U.ARASI |
9 | REMZİ ÖLUGİ | İSTANBUL | U.ARASI |
10 | YÜKSEL AYDOĞAN | İSTANBUL | U.ARASI |
11 | KAMİL ÜCİ | İSTANBUL | U.ARASI |
12 | ŞERAFET GARİP | İSTANBUL | U.ARASI |
13 | SAİT UZUN | KOCAELİ | U.ARASI |
14 | GÜNDOĞAN ÖZDOĞAN | ADANA | MİLLİ |
15 | ÇİLEM GÜNDÜZ | ANTALYA | MİLLİ |
16 | ALGÜN ERDEM | AYDIN | MİLLİ |
17 | TARKAN ÇELEBİ | AYDIN | MİLLİ |
18 | MURAT YANMAZ | BALIKESİR | MİLLİ |
19 | SUAT ÖZDEMİR | DENİZLİ | MİLLİ |
20 | DENİZ KOTAN | DENİZLİ | MİLLİ |
21 | MUSTAFA AFYON | ESKİŞEHİR | MİLLİ |
22 | İBRAHİM GÖKDEMİR | İSTANBUL | MİLLİ |
23 | MEHMET ÖZTEKİN | İSTANBUL | MİLLİ |
24 | ARİF KAYA | İZMİR | MİLLİ |
25 | ABDULLAH KARADUMAN | İZMİR | MİLLİ |
26 | AYŞE ANKARA | İZMİR | MİLLİ |
27 | TURAN DEMİR | KOCAELİ | MİLLİ |
28 | İSMAİL HOŞGÖR | KONYA | MİLLİ |
29 | FATİH TOPTAŞ | KONYA | MİLLİ |
30 | DENİZ ÜRKMEZ | MANİSA | MİLLİ |
31 | HÜSEYİN ERDOĞAN | MANİSA | MİLLİ |
32 | GİZEM SÖZER | MANİSA | MİLLİ |
33 | NASİP ERDEN | MERSİN | MİLLİ |
34 | HÜSNÜ ŞİT | MUĞLA | MİLLİ |
35 | KORKUT EMİR AKSU | UŞAK | MİLLİ |
36 | MEHMET KOÇAK | BURSA | MİLLİ |
37 | AYHAN AKDENİZ | BURSA | MİLLİ |
38 | SELMA AKDENİZ | BURSA | MİLLİ |
39 | YAĞMUR İPEK | DENİZLİ | BÖLGE |
40 | SUAT BAŞBUĞ | DENİZLİ | BÖLGE |
41 | FERHAT KOÇ | ANTALYA | BÖLGE |
42 | TÜBA ARIKAN KARANLIK | MERSİN | ADAY |
ORGANİZASYON GÖREVLİLERİ | ||
S | ADI SOYADI | BÖLGE |
1 | HÜSEYİN NİZAMOĞLU | BURSA |
2 | MECİT PEHLİVAN | KÜTAHYA |